🎁

De enige correcte reactie is verwarring.

Wijnfles Opgever Pensioen

€18,99

Rode wijn die eerst even mag schelden.

Koop voor €18,99 →

bij Ditverzinjeniet · Verstuurd vanuit Nederland · 1–2 werkdagen

Prijs gecontroleerd op 21 oktober 2026

Foutheid7 😬

Behoorlijk fout

Waarom is dit cadeau fout?

Op de fles staat 'Verdomde opgever! Oeps... ik bedoel gefeliciteerd met je pensioen'. Eerst het verwijt, dan pas de felicitatie. Dit is echte wijn, dus alleen voor 18+.

Waarom werkt dit cadeau toch?

Een fles Merlot van 750 milliliter uit het Franse Pays d'Oc, met een uitbundige fruitsmaak van pruim en aardbei, dropachtig laurier, vanille en een fluwelen afdronk. Zet hem op de laatste werkdag op tafel en proost op iemand die vroeg stopt.

⚠️ Geef dit NIET als…

…de ontvanger geen alcohol drinkt of het pensioen niet vrijwillig was.

Hoe fout vind JIJ dit?

Koop voor €18,99 →

bij Ditverzinjeniet · Verstuurd vanuit Nederland · 1–2 werkdagen

Prijs gecontroleerd op 21 oktober 2026

Wijnfles Opgever Pensioen is een fout cadeau van €18,99 voor pensioen en afscheid, bedoeld voor een collega en familie, met een foutheidscore van 7 van 10.

›Samenvatting van dit cadeau

Rode wijn die eerst even mag schelden. Op de fles staat 'Verdomde opgever! Oeps... ik bedoel gefeliciteerd met je pensioen'. Eerst het verwijt, dan pas de felicitatie. Dit is echte wijn, dus alleen voor 18+. Een fles Merlot van 750 milliliter uit het Franse Pays d'Oc, met een uitbundige fruitsmaak van pruim en aardbei, dropachtig laurier, vanille en een fluwelen afdronk. Zet hem op de laatste werkdag op tafel en proost op iemand die vroeg stopt. Geef dit cadeau niet als …de ontvanger geen alcohol drinkt of het pensioen niet vrijwillig was.

Over dit cadeau

Wijnfles Opgever Pensioen is een fout cadeau uit onze collectie op FouteGadgets.nl. Met een foutheidscore van 7/10 valt dit cadeau in de categorie "vrij fout". Een fles Merlot van 750 milliliter uit het Franse Pays d'Oc, met een uitbundige fruitsmaak van pruim en aardbei, dropachtig laurier, vanille en een fluwelen afdronk. Zet hem op de laatste werkdag op tafel en proost op iemand die vroeg stopt. Geef dit cadeau niet als …de ontvanger geen alcohol drinkt of het pensioen niet vrijwillig was. De prijs van €18,99 maakt het een perfect fout cadeau in het middensegment.

  • Prijs: €18,99
  • Foutheid: 7/10
  • Geschikt voor: een collega, familie, een vriend
  • Gelegenheid: pensioen, afscheid
  • Tags: wijn, pensioen, afscheid, merlot, collega

Veelgestelde vragen over Wijnfles Opgever Pensioen

Wat kost Wijnfles Opgever Pensioen?+

Wijnfles Opgever Pensioen kost €18,99. De prijs kan variëren per webshop en actie.

Voor wie is Wijnfles Opgever Pensioen geschikt?+

Dit cadeau is ideaal voor een collega, familie of een vriend. Perfect voor een pensioenfeest of een afscheid.

Waarom is Wijnfles Opgever Pensioen een fout cadeau?+

Op de fles staat 'Verdomde opgever! Oeps... ik bedoel gefeliciteerd met je pensioen'. Eerst het verwijt, dan pas de felicitatie. Dit is echte wijn, dus alleen voor 18+. Maar dat is juist waarom het werkt: een fles Merlot van 750 milliliter uit het Franse Pays d'Oc, met een uitbundige fruitsmaak van pruim en aardbei, dropachtig laurier, vanille en een fluwelen afdronk. Zet hem op de laatste werkdag op tafel en proost op iemand die vroeg stopt.

bij Ditverzinjeniet · 1–2 werkdagen